Skip to main content
Organizace svatby do puntíku

Naše služby

Jsme profesionální svatební agentura s dlouholetou praxí pořádání svateb, večírků a společenských akcí. Svojí práci milujeme a doufáme, že se tento fakt promítá i do kvality svateb, které pro naše milé klienty organizujeme. Vaší svatbou Vás provedeme od A do Z.

Pro Vaši svatbu

Umíme Zajistit

Organizace a komunikace

Svěřte nám do rukou Váš den „D“ a vychutnávejte si předsvatební přípravy v klidu a bez stresu. Sestavíme Vám kompletní harmonogram svatebního dne a komunikace s dodavateli bude jen na nás. Záleží nám na kvalitě a Vaší spokojenosti, prosto spolupracujeme jen s kvalitními a prověřenými dodavateli.

Místo a čas

Rádi byste svatbu na zámku? Nebo snad v romantických zahradách? Místo zajistíme na míru dle Vašich představ. Rádi Vám s výběrem místa, které bude pro Váš den jako stvořené, pomůžeme. Máme desítky tipů na krásné a výjimečné prostory po celé České republice.

Květiny a dekorace

K dokonalosti Vaší svatby patří pečlivě zvolená květinová dekorace. Svatební kytice odráží Vaší osobitost a styl. Měla by být v harmonii nejen se šaty a doplňky nevěsty, ale i s interiérem a stylem svatby. Naše profesionální floristka připraví celkovou vizáž Vaší svatby.

 

FOTOGALERIE

Šaty a vizáž

Pro každou nevěstu je svatba nejdůležitějším dnem v životě a svatební šaty, líčení a účes jsou základem krásné nevěsty. Rádi Vám s výběrem vhodných šatů ve spolupráci s návrháři a půjčovnami šatů a také vizáží poradíme.

 

FOTOGALERIE

Tiskoviny, foto a video

Na žádné svatbě nesmí chybět fotograf a kameraman! Zajistíme Vám krásnou památku na Vaší výjimečnou událost v podobě kvalitních fotek a svatebního videa. Máme vlastní profi team. Z tiskovin zajistíme od oznámení až po veškeré označení místa, stolů, jmenovek atd.

 

FOTOGALERIE

Občerstvení, hudba a zábava

Naplánujeme kompletní program včetně zábavy dle Vašich představ. Máme přímé kontakty na kapely, moderátory, vystoupení, dětské programy, fotokoutky, kouzelníky, atd. Zajistíme svatební menu a catering v průběhu celého svatebního dne, ve spolupráci s místem konání nebo vlastní cateringovou společností.

 

FOTOGALERIE

Chybí Vám tu, co hledáte?

Zajistíme pro Vás cokoliv