Skip to main content
Organizace svatby do puntíku

Styly svateb

Přemýšlíte, jak svou vysněnou svatbu pojmout? Výběr svatebního stylu je první krok v přípravě Vaší svatby. Nevěsty se při přípravě svatby mohou inspirovat několika desítkami stylů. Rádi Vám s výběrem pomůžeme.

Vaše svatba

Ve stylu

ROMANTICKÝ/VINTAGE STYL

Vintage svatba patří mezi nejoblíbenější mezi současnými styly. Načerpá Vás romantikou, ženským půvabem, dojme a pohladí Vás vzpomínkami. Svatbám ve stylu Vintage sluší lokality na které „dýchl čas“, odstíny starorůžové, romantický květinový dekor, retro doplňky v kombinací s krajkou, perličkami a vším co působí poeticky a žensky.

 

FOTOGALERIE

RUSTIKÁLNÍ STYL

Svatba v rustikálním stylu se rovněž těší velké oblibě. V tomto směru se využívají k dekoraci dary přírody jako jsou dřevo, sláma, sušené luční květy a ovoce. Tyto svatby se často konají pod širým nebem, v blízkosti lesa, mlýna či staré stodoly. Milovníci venkova již mají vybráno!

 

FOTOGALERIE

ZIMNÍ SVATBA

Stále oblíbenějšími se stávají také zimní svatby. Je zima, padá sníh, mráz kreslí nádherné obrazce na okna a vše halí do křišťálového závoje. Jak elegantní a romantická! Pohádkové kouzlo zimy udělá Vaší svatbu jedinečnou a okouzlující.

 

FOTOGALERIE

TÉMATICKÁ/ORIGINÁLNÍ SVATBA

Chcete udělat Váš svatební den v zábavném a tvůrčím stylu? Existuje mnoho způsobů , v jakém stylu stvrdit lásku. Tematická svatba tkví v tom, že je svatební den uspořádaný na jedno dané téma. Nápadů a témat je mnoho. Oblíbenými tématy jsou sezónní svatby, kdy si pár řekne své „ano“ a poté ho společně s hosty oslaví ve stylu daného ročního období.

 

FOTOGALERIE

Máte vysněnou svatbu?

Zajistíme ji pro Vás!